KĀDU PERSONAS DATU MĒS VĀKĀM UN KĀPĒC MĒS TO VĀKAM

1. Vietņu pārlūkošanas statistika

1.1. Statistikas dati par vietnes pārlūkošanu Mēs pastāvīgi pilnveidojam vietni un cenšamies padarīt mūsu vietnes SHELLY.LV lietošanu pēc iespējas vienkāršāku un ērtāku. Lai to izdarītu, mums ir jāzina, kāda informācija mūsu vietnes apmeklētājus interesē visvairāk, no kurām pilsētām mūsu vietne tiek apmeklēta, cik bieži apmeklētāji piesakās, kādu pārlūkprogrammu izmanto, kāds vietnes saturs viņus interesē, ar kādām ierīcēm vietne tiek lasīta tālāk, un tā tālāk. Mēs apkopojam šo informāciju, izmantojot Google Analytics rīkus, kas ļauj reģistrēt un analizēt, kā vietnes apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Vairāk par Google Analytics un šo rīku apkopoto informāciju varat uzzināt šeit >>. Ja vēlaties, lai Google Analytics rīki nereģistrētu informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkošanu, varat izmantot Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas spraudni. Mēs izmantojam arī hotjar — rīku, kas reģistrē peles kustības un apmeklētāju veiktos klikšķus vietnē. Ja nevēlaties, lai šis rīks tvertu šos datus, varat atspējot šo rīku šeit >>. Iepriekš minētās informācijas apstrādes juridiskais pamats ir jūsu nepārprotama piekrišana. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmē uz piekrišanu balstītas datu apstrādes, kas veikta pirms piekrišanas atsaukšanas, likumību.

1.2. Informācija par sīkfailiem Lai vietne darbotos pareizi, mēs jūsu ierīcē saglabājam mazus datu failus, ko sauc par sīkfailiem. Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu ierīcē, kad apmeklējat vietni. Tas ļauj vietnei “atcerēties” jūsu darbības un opcijas (piemēram, IP adresi, reģistrācijas nosaukumu, valodu, fonta lielumu un citas displeja opcijas) noteiktu laika periodu, bez nepieciešamības tās atkārtoti ievadīt katru reizi, kad apmeklējat vietni vai pārlūkojiet tās dažādās lapas. Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas:

• atpazīst, vai vietni pārlūko tas pats apmeklētājs, kurš jau ir apmeklējis,

• nosaka, vai esat piekritis sīkdatņu saglabāšanai jūsu ierīcēs,

• nodrošina jūsu apskatīto produktu sarakstu,

• pielāgojas apmeklētājs, pamatojoties uz apmeklētāja pārlūkošanas vēsturi vietnē reklāmas, kas tiek rādīts internetā,

• ieraksta statistiku par vietnes apmeklējumu,

• atceras jūsu kā Google pakalpojumu lietotāja izdarītās izvēles.

Saskaņā ar augstāk minētajām funkcijām sīkdatnes tiek iedalītas nepieciešamajās sīkdatnēs (šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne un tās funkcijas darbotos pareizi), analītiskajās sīkdatnēs (šīs sīkdatnes apkopo statistisko informāciju par jūsu vietnes apmeklējumiem un tajā veiktajām darbībām) un reklāmas sīkfailus (ar šo sīkfailu palīdzību, tiešsaistes reklāmu vai citu mērķtiecīgu informāciju, kas pielāgota vietnes apmeklētājiem). Sīkfailus pielāgotai tiešsaistes reklāmai var iestatīt un tiem var piekļūt šādi pakalpojumu sniedzēji: • Facebook, Inc. Šī pakalpojumu sniedzēja privātuma politiku var atrast šeit >>. Facebook Inc ir iekļauts ES un ASV Privātuma vairoga sistēmas dalībnieku sarakstā, kas apliecina, ka šis pakalpojumu sniedzējs pareizi ievēro ES noteiktos datu aizsardzības standartus; • Google, LLC. Šī pakalpojumu sniedzēja privātuma politiku var atrast šeit >>. Google LLC ir iekļauts ES un ASV Privātuma vairoga sistēmas dalībnieku sarakstā, kas apliecina, ka šis pakalpojumu sniedzējs pareizi ievēro ES noteiktos datu aizsardzības standartus; Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmās intereses nodrošināt vietnes tehnisko funkcionalitāti (gadījumā, ja tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes, piemēram, iepirkumu groza saglabāšanai), un, ja sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos Jūsu iespējas, statistikas nolūkos un pielāgotas reklāmas nodrošināšanai, jūsu nepārprotama piekrišana. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē tikai tad, ja jūs apstiprināt savu piekrišanu vietnes uznirstošajā ziņojumā. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmē uz piekrišanu balstītas datu apstrādes, kas veikta pirms piekrišanas atsaukšanas, likumību. Ja vēlaties, varat kontrolēt un/vai dzēst sīkfailus savā ierīcē. Plašāka informācija par to, kā to izdarīt, ir pieejama vietnē aboutcookies.org vai allaboutcookies.org. Varat izdzēst visus sīkfailus, kas jau atrodas jūsu datorā, un iestatīt lielāko daļu pārlūkprogrammu tā, lai sīkfaili netiktu saglabāti jūsu ierīcē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā gadījumā jums var būt nepieciešams manuāli mainīt dažas opcijas katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties. Jūs varat atteikties no atsevišķu reklāmas pakalpojumu sniedzēju sīkdatnēm šeit:

• https://www.google.com/settings/ads; • https://www.facebook.com/ads/preferences/edit/#_=_; Mūsu reklāmas pakalpojumu sniedzēji un daudzi reklāmas uzņēmumi piedalās Eiropas Interaktīvās digitālās reklāmas aliansē, kas nodrošina iespēju centralizēti pārvaldīt daudzu tās dalībnieku sīkfailu atļaujas: http://www.youronlinechoices.com/lt/jusu-pasirinkaimi.

1.3. Kontaktdati / Tiešais mārketings (reklāmas informācijas sūtīšana) Mēs varam izmantot jūsu kontaktinformāciju (tālruņa numuru, e-pasta adresi) tiešā mārketinga nolūkos, ja:

  • ja, iegādājoties preces vietnē, jūs neiebildāt pret jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīt jums jaunumus un piedāvājumus par mūsu līdzīgām precēm un/vai pakalpojumiem uz jūsu e-pasta adresi vai tālruņa numuru,
  • reģistrējoties, jūs piekritāt, ka mēs atlasām īpašos piedāvājumus, pamatojoties uz jūsu pirkumiem, tīmekļa vietnes pārlūkošanas vēsturi un reģistrācijas datiem, vai arī abonējāt tos biļetenu sadaļā, vai arī piekritāt saņemt šos ziņojumus, reģistrējoties akcijai, spēle vai atlaide.

Ja pastāv kāds no šiem nosacījumiem, mēs dažkārt nosūtīsim jums jaunumus vai piedāvājumus un tādā veidā apstrādāsim jūsu norādītos kontaktpersonas datus šim nolūkam (piemēram, tālruņa numuru, e-pasta adresi). Ar katru ziņojumu jums tiek nodrošināta viegli ieviešama iespēja atteikties no šādas kontaktinformācijas izmantošanas. Mēs varam arī piegādāt reklāmas ziņojumus tieši jūsu pārlūkprogrammā, ja jūs tam piekrītat. Tiesiskā mārketinga ziņojumu sūtīšanas tiesiskais pamats ir mūsu likumīgās intereses (saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma 69. punktu) vai jūsu nepārprotama piekrišana. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu/iebildumu šādai datu apstrādei. Piekrišanas atsaukšana neietekmē uz piekrišanu balstītas datu apstrādes, kas veikta pirms piekrišanas atsaukšanas, likumību.

1.4. Pirkuma dati Pasūtot un iegādājoties preces vietnē, mēs apstrādājam Jūsu kontaktinformāciju un pasūtījuma datus – vārdu, uzvārdu, adresi, tālruni, e-pasta adresi, preču nosaukumus, daudzumus, cenas, maksājumu datus, preču saņemšanas vietu. Mēs apkopojam un apstrādājam Jūsu personas datus, lai apstrādātu Jūsu preču pasūtījumus, izrakstītu finanšu dokumentus (piemēram, rēķinus), risinātu ar preču uzrādīšanu vai piegādi saistītās problēmas un izpildītu citas līgumsaistības. Jūsu personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir starp jums un mums noslēgtā pārdošanas līguma izpilde.

2. Kam un kāpēc mēs nododam jūsu informāciju?

Apstrādājot Jūsu personas datus, mēs īstenojam tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, pārveidošanu, izpaušanu un pret jebkādu citu nelikumīgu apstrādi. Turklāt mēs pieprasām, lai visi mūsu partneri un pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir piekļuve jūsu personas datiem, to nodrošina. Jūsu personas dati var tikt nodoti • tīmekļa vietnes satura pārvaldības sistēmai un vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem; • Reklāmas pakalpojumu sniedzējiem tīmekļa vietnē; • Mājas lapas satura mārketinga, reklāmas kampaņu uzturēšanas pakalpojumu sniedzējs, ciktāl tas nepieciešams reklāmas un mārketinga organizēšanas nolūkos; •  Citām trešajām personām, kas sniedz mums pakalpojumus uz līguma pamata, lai mēs varētu izpildīt savas saistības pret jums; •  Publiskām un citām personām (piemēram, tiesībsargājošajām iestādēm), ja šāds pienākums rodas, pamatojoties uz likumiem un citiem tiesību aktiem. Mēs nekādā gadījumā nenododam jūsu datus par maksu. Nododot Jūsu personas datus, mēs apņemamies nodrošināt Jūsu personas datu drošību un šādas nodošanas atbilstību tiesību aktiem. Mēs varam pārsūtīt Jūsu personas datus uz trešo valsti (nav EEZ/ES dalībvalsts), taču šajā gadījumā mēs pārliecināmies, ka attiecīgā valsts nodrošina atbilstošu aizsardzības līmeni un, pārsūtot Jūsu personas datus, rūpīgi un cītīgi nodrošinām, ka tiek ieviestas visas Vispārīgās datu aizsardzības regulas un citi likumi.Aktu prasības.

3. Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju?

Mēs apstrādājam jūsu personas datus ne ilgāk, kā to prasa personas datu apstrādes mērķi. Datus, kurus apstrādājam uz līguma pamata, mēs iznīcinām pēc 10 gadiem no pirkuma-pārdošanas līguma izpildes dienas. Datus, kuru apstrādei nepieciešama Jūsu piekrišana, mēs iznīcinām automātiski pēc Jūsu piekrišanas personas datu apstrādei atsaukšanas. Gadījumā, ja neatsaucat savu piekrišanu, statistiskā informācija, kas apkopota ar Google Analytics rīku un citu sīkdatņu palīdzību, parasti tiek izmantota ne ilgāk kā 3 gadus. Tā kā daļu šīs informācijas var dzēst tikai mūsu partneri, viņi nosaka arī saglabāšanas periodus. Sīkfaili parasti paliek jūsu ierīcēs līdz diviem gadiem.

4. Kā jūs varat piekļūt saviem datiem? Kādas tiesības jums ir?

Ja vēlaties uzzināt, kāda veida personas datus mēs apstrādājam, varat sazināties ar mums pa šo e-pasta adresi. pa pastu: info@shelly.lv. Šajā e-pastā e-pasta adresi, varat pieteikties arī citu savu tiesību īstenošanai, t.i. pieprasot labot, dzēst, ierobežot personas datu apstrādi, atsaukt dotās piekrišanas personas datu apstrādei, nepiekrist datu apstrādei, izmantot tiesības uz datu pārnesamību. Saņemot Jūsu pieprasījumu par personas datu apstrādi, mēs sniegsim Jums atbildi ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no Jūsu pieprasījuma iesniegšanas dienas.