Shelly PRO 3EM-3CT63 elektroenerģijas patēriņa mērītājs
9 in stock
15 People watching this product now!
Piegāde
Quantity Price Discount
4+ 113.68  2%
Informācija par produktu
  • DIN sliedes uzstādīšana
  • Vairāki pieslēguma veidi: trīsfāzu vai vienfāzu ierīces
  • Strāvas transformatora pieslēgšana: bezkontakta mērījumi.
  • Optisko impulsu enerģijas patēriņa indikators
  • Datu žurnāli: ierīcē saglabāti līdz pat 60 dienu dati, kurus var vēlāk atgūt.
  • Atbalsta KNXnet/IP savienojumu
Kāpēc Shelly Pro 3EM-3CT63 ir profesionāls viedskaitītājs
KĀPĒC 3CT63? Mēriet ar pārliecību
Shelly Pro 3EM ir aprīkots ar īpaši izstrādātu 3fāžu strāvas transformatoru no Shelly. Šis nelielais, bet jaudīgais transformators mēra līdz 63 A, tāpēc tas ir ideāli piemērots precīzai enerģijas kontrolei. To ir viegli uzstādīt uz DIN sliedes, ietaupot vietu elektrības panelī. “Shelly” dizains nodrošina uzticamu darbību un vienkāršu enerģijas pārvaldību.
Specifikācijas
  • Fiziskais izmērs (AxPxD): 94x19x69 mm, Shelly Pro 3EM-3CT63
  • Shelly 3CT63: 14x54x26 mm
  • Svars: Shelly Pro 3EM-3CT63: 62 g
  • Shelly 3CT63: 32 g
  • CT diafragma: Ø9 mm
  • Stieples diametrs: 6 mm / 10 AWG
  • Maksimālais griezes moments skrūvju spailēm: 0,4 Nm
  • Vadītāja šķērsgriezums: Shelly Pro 3EM-3CT63: 0,5 līdz 2,5 mm² / 20-14 AWG (vienlaidu, vītā un savienotā buksē).
  • “Shelly 3CT63”: 0,2 līdz 2,5 mm² / 24-14 AWG (vienlaidu, vītā un savienotā ieliktnī)
  • Izņemtā vadītāja garums: 6-7 mm
  • Uzstādīšana: Shelly Pro 3EM-3CT63: DIN sliede
  • Shelly 3CT63: brīvi uz fāžu vadiem
  • Korpusa materiāls: plastmasa
  • Korpusa krāsa: balta
  • Apkārtējā darba temperatūra: -20°C līdz 40°C
  • Mitrums: 30-70 % relatīvais mitrums
  • Maks. augstums: 2000 m
  • Barošanas avots: 100 – 260 V maiņstrāvas 50/60 Hz
  • Enerģijas patēriņš: < 3 W
  • Shelly 3CT63 strāvas stiprums: 1000 VAC, 60 sek.
  • Iekšējais temperatūras sensors: jā
  • Voltmetri (RMS katrai fāzei): 100 – 260 V
  • Voltmetra precizitāte: ±1 %
  • Ampērmetri (RMS uz CT katrai fāzei un neitrālei): 0-63 A
  • Saderīgs CT: 3CT63
  • Ampērmetra precizitāte: ±1% (2-63 A), ±2% (1-2 A), ±5% (0-1 A)
  • Starpkanālu kalibrēšana vismaz 500 W uz kanālu
  • Bezslodzes slieksnis: 30 VA uz kanālu
  • Mērījumu datu glabāšana: vismaz 60 dienas 1 min datu izšķirtspēja
  • Datu eksports: CSV ar PQ reģistrētajām vērtībām
  • JSON formāta eksportēšana, izmantojot RPC
  • Wi-Fi RF josla: 2400 – 2495 MHz
  • Maks. RF jauda: < 20 dBm
  • Protokols: 802.11 b/g/n
  • Darbības rādiuss: līdz 50 m ārpus telpām, līdz 30 m telpās (atkarībā no vietējiem apstākļiem).
  • Bluetooth protokols: 4.2
  • RF josla: 2400-2483,5 MHz
  • Maks. RF jauda: <4 dBm
  • PROCESORS: ESP32-D0WDQ6
  • Flash: 16 MB
  • Tīmekļa āķi (URL darbības): 20 ar 5 URL katrā āķī.
  • “Wi-Fi diapazona pagarinātājs: jā
  • BLE vārtejas: jā
  • Scenārijs: Jā
  • MQTT: Jā
  • Šifrēšana: jā
Tehniskās specifikācijas
Weight 65 g
Automatizavimo segmentas
Elektrības uzskaite, Kontrolierīces
Gamintojas
Shelly
CPU
ESP32-D0WDQ6
Komunikacija
Bluetooth, Wifi, LAN
Programėlės
Energijos šaltinis
Elektrotīkls
AC maitinimas
110-230V
Enerģijas patēriņš
< 3 W
Darbības attālums
Atklātā vietā līdz 50m iekštelpās līdz 30m
Izmēri
94x19x69 ±0,5 mm (H x W x D)
Darbības temperatūra
-20 °C – 40 °C