Shelly BLU Central

18.90 

11 mums ir noliktavā

40 Cilvēki šobrīd skatās šo produktu!

Piegāde

Preču piegāde Latvijā 2-3 dienas. no 4.00 €
Preču piegāde Eiropā 3-5 dienas. no 6.00 €
Bezmaksas preču piegāde Eiropā no 500 €
Uzmanību! Piegādes datumi ir provizoriski, jo datumi tiek atjaunoti atkarībā no pasūtījuma iesniegšanas un apmaksas laika. Galīgais piegādes datums tiek norādīts pēc pasūtījuma pilnīgas apstiprināšanas.
Quantity Price Discount
4+ 18.52  2%

Informācija par produktu

Shelly BLU vadības panelis

Ienāciet jaunā ērā, kas nodrošina nevainojamu savienojamību ar Shelly BLU Gateway. Ierīcēm ar Bluetooth parasti ir nepieciešams Bluetooth vārtejs, piemēram, Plus vai Pro ierīce. Bet, ja vēlaties izmantot Shelly BLU ierīces ar 1. paaudzes Shelly releju (Shelly Dimmer2, Shelly RGBW2 u. c.), Shelly BLU Gateway ir risinājums! Šis kompaktais dongle maina jūsu iestatījumus bez nepieciešamības pievienot papildu relejus – vienkārši pievienojiet to adapterim. Tas aizpilda plaisu starp jūsu Shelly BLU ierīcēm un plašāku Shelly ekosistēmu, uztverot Bluetooth signālus un pārsūtot tos uz mākoni vai lokāli uz citām ierīcēm bez Bluetooth funkcijas.

  • USB A tipa kontaktdakša
  • Vietējās pārvaldības scenārijs
  • Atbalsta MQTT, WebSocket vai jebkuru citu saderīgu mājas automatizācijas sistēmu, piemēram, Home Assistant.
  • Wi-Fi diapazona pagarinātājs
  • Var skenēt Bluetooth tīklu un atrast visas pārējās Bluetooth ierīces; ar skriptu palīdzību var aktivizēt darbības trešo pušu ierīcēs.

Funkcionalitāte

  • Wi-Fi – pievienojiet Shelly BLU Gateway savam Wi-Fi tīklam! Nav nepieciešams HUB!
  • Bluetooth – ātri pievienojiet, izmantojot Bluetooth, vai izmantojiet to kā Bluetooth vadības paneli.
  • Bezvadu – vienkārši pievienojiet to A tipa USB adapterim un kontaktligzdai.
  • Scenārijs – nosūtiet informāciju uz vietas un veiciet pielāgotas darbības.
  • Savienojiet viedierīces – mākonī vai uz vietas

“Shelly BLU Gateway ir neliela USB atslēga, kas darbojas kā vārti starp Shelly BLU ierīcēm un Shelly Cloud. Ja vēlaties izmantot Shelly Gen-1 ierīces ar Shelly BLU sensoriem, Shelly BLU Gateway var būt vārtejas uz Shelly Cloud un līdz ar to uz esošajām Gen-1 ierīcēm. Tas var novērst nepieciešamību atjaunināt Shelly Plus vai Pro ierīces. Bet Shelly BLU Gateway sniedzas tālāk par mākoņa savienojamību! Ierīce ļauj kontrolēt vietējo ātrumu, izmantojot skriptus.

Ja nepieciešams nodrošināt nevainojamu datu pārsūtīšanu no ierīcēm ar Bluetooth uz dažādām mājas automatizācijas platformām, Shelly BLU Gateway nodrošina uzticamu un efektīvu savienojamību, izmantojot MQTT protokolu. Tādējādi varat paplašināt savu pašreizējo viedo ekosistēmu, izmantojot izvēlētās zīmola ierīces un platformas.

Daudzās mājās viens maršrutētājs ir pārāk vājš, lai ģenerētu stabilu signālu, kas sasniedz visas istabas, un tas rada “mirušās zonas” un nepastāvīgus savienojumus. “Shelly BLU Gateway ļauj raidīt līdz 30 m attālumā iekštelpās un 50 m attālumā ārpus telpām. Savienojiet to ar maršrutētāja bezvadu savienojuma diapazona malu un savienojiet to ar tīklu, izveidojot viengabalainu savienojumu, kas nodrošinās plašāku Wi-Fi diapazonu, nekā pašreizējā iestatījumā.

Tehniskās specifikācijas

Svars 35 g
Automatizācijas segments

Automatizācijas vadības paneļi

Akumulatora darbības laiks

5 gadi

Darbības attālums

Atklāta telpa līdz 30 m iekštelpas līdz 20 m

Izmēri

45x20x8 mm (HxWxD)

CPU

ESP32

Ražotājs

Shelly

Komunikācija

Bluetooth, Wifi

Lietojumprogrammas

Amazon Alexa, Google Assistant, Google Home, Home Assistant, Homey, openHAB, Shelly Cloud

Enerģijas avots

Elektrotīkls

Krāsa

Balts