Shelly BLU durvju/logu sensors brūns

21.99 

8 mums ir noliktavā

11 Cilvēki šobrīd skatās šo produktu!

Piegāde

Preču piegāde Latvijā 2-3 dienas. no 4.00 €
Preču piegāde Eiropā 3-5 dienas. no 6.00 €
Bezmaksas preču piegāde Eiropā no 500 €
Uzmanību! Piegādes datumi ir provizoriski, jo datumi tiek atjaunoti atkarībā no pasūtījuma iesniegšanas un apmaksas laika. Galīgais piegādes datums tiek norādīts pēc pasūtījuma pilnīgas apstiprināšanas.
Quantity Price Discount
4+ 21.55  2%

Informācija par produktu

Shelly BLU magnētiskais sensors

Shelly BLU durvju logu sensors ir jauns Eiropas ražotāja izstrādājums, kas izlaists 2023. gadā. Jūnija beigas: ļoti mazs, ar akumulatoru darbināms durvju/logu atvēršanas sensors, kas izmanto Bluetooth tehnoloģiju.

Ierīci var savienot ar Shelly Plus vai Shelly Pro releja moduļa Bluetooth uztvērēju un izmantot to, lai izveidotu savienojumu ar citām Shelly ierīcēm vietējā tīklā vai internetā. Ierīce ir aprīkota arī ar gaismas sensoru, tāpēc ir iespējams izveidot kontrolieri, kas ieslēdz apgaismojumu tikai tad, kad durvis tiek atvērtas pēc tumsas iestāšanās.

Pateicoties iebūvētajam slīpuma sensoram, to var uzstādīt arī uz bīdāmajiem logiem un bīdāmajām durvīm un izveidot automatizāciju, lai veiktu slīpumu noteiktos leņķos, atdalītu atvēršanu un aizvēršanu.

To var piestiprināt pie durvīm vai loga ar (komplektā iekļauto) abpusēji līmējošo lenti.

Saskaņā ar rūpnīcas specifikācijām Bluetooth diapazons ir ne vairāk kā 10 m iekštelpās un ne vairāk kā 30 m ārpus telpām, un to var savienot pārī un kontrolēt ar uzstādītu Shelly Plus vai Pro sērijas releju, ko var izmantot kā Bluetooth vārteju.

Pēc noklusējuma ierīce nosūta informāciju par atvēršanas/aizvēršanas statusu, spilgtumu un akumulatora stāvokli, tiklīdz tiek mainīts atvēršanas/aizvēršanas statuss, un pēc dažām sekundēm nosūta informāciju par slīpuma leņķi.

Ja ir ieslēgts bākas režīms, ik pēc 30 sekundēm tiek nosūtīts atvērts/aizvērts statuss, slīpuma leņķis, apgaismojuma līmenis un akumulatora statuss, kas, iespējams, samazina akumulatora darbības laiku.

Ierīce ir saderīga ar Shelly Bluetooth viedo mājas sistēmu, piemēram, Shelly Plus un Pro sērijas releju moduļiem, un to var savienot pārī ar Shelly Smart Control lietotni. Tomēr tā ir saderīga arī ar citām ierīcēm un platformām, kas atbalsta Shelly Blu durvju logu sensora BTHome protokolu, skatīt www.bthome.io, lai iegūtu vairāk informācijas.

Tehniskās specifikācijas

Svars 35 g
Akumulatora darbības laiks

5 gadi

Automatizācijas segments

Sensori

Darbības attālums

Atklāta telpa līdz 30 m iekštelpas līdz 10 m

Izmēri

35x35x7 mm

Darbības temperatūra

-20°C – 40°C

Ražotājs

Shelly

Komunikācija

Bluetooth

Lietojumprogrammas

Amazon Alexa, Google Assistant, Google Home, Home Assistant, Homey, openHAB, Shelly Cloud

Enerģijas avots

Baterija

Baterijas Tips

CR2032

Sensori

Gaisma, Magnētisks, Citi

Krāsa

Brūns