Shelly Vintage G125

28.99 

2 mums ir noliktavā

35 Cilvēki šobrīd skatās šo produktu!

Piegāde

Preču piegāde Latvijā 2-3 dienas. no 4.00 €
Preču piegāde Eiropā 3-5 dienas. no 6.00 €
Bezmaksas preču piegāde Eiropā no 500 €
Uzmanību! Piegādes datumi ir provizoriski, jo datumi tiek atjaunoti atkarībā no pasūtījuma iesniegšanas un apmaksas laika. Galīgais piegādes datums tiek norādīts pēc pasūtījuma pilnīgas apstiprināšanas.
Quantity Price Discount
4+ 28.41  2%

Informācija par produktu

Shelly Vintage G125 Smart wifi Led spuldze

Kāpēc “Shelly Vintage”

Gudra, regulējama spuldze ar senatnīgu dizainu. Kontrolējiet un pielāgojiet gaismas spilgtumu atbilstoši savām vēlmēm, izmantojot bezmaksas lietotni Shelly Cloud. Savienojiet Shelly Vintage tieši ar Wi-Fi mājās, spēlējieties ar gaismu un izvēlieties gaismas spilgtumu atbilstoši savām vēlmēm.

Sekojiet saulei

Automātiski sekojiet līdzi saulei un kontrolējiet apgaismojumu. Iestatiet Shelly Vintage spuldzes, lai tās ieslēgtos/izslēgtos atbilstoši saullēkta un saulrieta stundām.

Dzīvojiet vienkārši!

Savienojiet Shelly Vintage spuldzes ar mājas Wi-Fi tīklu un pārvaldiet tās tieši no jebkuras vietas, izmantojot bezmaksas Shelly lietotni. Viegli regulējiet apgaismojuma spilgtumu un iestatiet pielāgotus grafikus, ērti sēžot dīvānā.

Kā tas darbojas?

Noņemiet veco garlaicīgo spuldzīti un pievienojiet ligzdā savu Shelly Vintage spuldzīti. Lejupielādējiet lietotni Shelly Cloud un pievienojiet Shelly Vintage spuldzīti. “Shelly Vintage Bulb” var ieslēgt/izslēgt tāpat kā parastu spuldzīti ar istabas slēdzi.

Gudri pamosties tumsā

Tumšajā agrā rīta stundā vairs nebūs intensīvas spilgtas gaismas. Iestatiet grafiku pēc savas izvēles un izvēlieties maigu un blāvu gaismu, kamēr ārā vēl ir tumšs, kad gaisma jāieslēdz agri no rīta.

Apgaismojuma vadība

Gatavojaties gulēt un vēlaties izslēgt visu apgaismojumu, vai ceļaties uz darbu un vēlaties, lai apgaismojums būtu vājāks? Izmantojot Shelly Vintage, varat bez piepūles kontrolēt mājas apgaismojumu, izmantojot tālruni, samazināt enerģijas patēriņu un izvairīties no apgaismojuma samazināšanas, ja pamostaties naktī.

Stilīgs aptumšošana

Vai esat romantiskās vakariņās ar mīļoto cilvēku, bet atmosfēra telpā nav tāda, kādu vēlaties? Ar stilīgo Shelly Vintage jūs varat izbaudīt gaismu ar regulējamu spilgtumu, pielāgojot to ar pieskārienu tālrunim vai sienas slēdža palīdzību – tas ir atkarīgs no jums!

PĀRVALDĪT VISU

“Shelly Vintage zina saullēkta un saulrieta laikus jūsu atrašanās vietā. To var automātiski ieslēgt un izslēgt atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām. Imitēt prombūtni ārpus mājām vēl nekad nav bijis vieglāk. Izmantojot 24 stundu taimeri katrai nedēļas dienai, varat iepriekš iestatīt precīzu laiku, kad gaisma ieslēgsies/izslēgsies.

Shelly Vintage G125 savienojums un detaļas

Power 4W
Slot E27
Barošanas avots AC 230 V ± 10 %, 50 Hz
Barošanas avots DC
Īpašās funkcijas
Ierīces temperatūras aizsardzība
Dime
Aizsardzība pret pārslodzi
Jaudas mērīšana
Iespējas
Darbības temperatūra -10°C līdz +40°C
Spilgtums Silti balta: 260 LM
Krāsu maiņa
Krāsu temperatūra 2700K
Spuldzes tips LED
Stikls / pārklājums
Iepriekš noteikta ietekme
Aizsardzības klase IP20
Inteliģenta ieslēgšana/izslēgšana
Saullēkts / saulriets
Nedēļas grafiks
Darbības laiks 15 000 stundas
Savienojums
Bezvadu/WiFi protokols 802.11 b/g/n
Radiofrekvence 2400 – 2484 MHz
Radio signāla jauda 1mW
Attālums līdz 50 m ārpus telpām un līdz 30 m iekštelpās (atkarībā no būvmateriāliem).
Izmērs 125 mm x 155 mm

Tehniskās specifikācijas

Automatizācijas segments

Apgaismojums

Ražotājs

Shelly

Komunikācija

Wifi

Enerģijas avots

Elektrotīkls

Lietojumprogrammas

Amazon Alexa, Google Assistant, Google Home, Home Assistant, Homey, openHAB, Shelly Cloud, Domoticz