Shelly Plus Smoke

59.99 

16 mums ir noliktavā

8 Cilvēki šobrīd skatās šo produktu!

Piegāde

Preču piegāde Latvijā 2-3 dienas. no 4.00 €
Preču piegāde Eiropā 3-5 dienas. no 6.00 €
Bezmaksas preču piegāde Eiropā no 500 €
Uzmanību! Piegādes datumi ir provizoriski, jo datumi tiek atjaunoti atkarībā no pasūtījuma iesniegšanas un apmaksas laika. Galīgais piegādes datums tiek norādīts pēc pasūtījuma pilnīgas apstiprināšanas.
Quantity Price Discount
4+ 58.79  2%

Informācija par produktu

Shelly Plus Smoke Wifi dūmu sensors / sirēna

Shelly Plus Smoke ir bezvadu, ar akumulatoru darbināma signalizācija, kas var palīdzēt nodrošināt papildu aizsardzību jūsu mājai, ģimenei un mājdzīvniekiem. Tā ilgs darbības laiks, augsta jutība un Wi-Fi tehnoloģija ļauj pastāvīgi uzraudzīt, vai jūsu mājoklī nav dūmu, un aizsargāt ģimeni neatkarīgi no atrašanās vietas.

Funkcionalitāte

  • Wi-Fi un Bluetooth savienojamība – pievienojiet Shelly Plus Smoke savam Wi-Fi tīklam. Nav nepieciešams HUB!
  • 1 gada akumulatora darbības laiks – paļaujieties uz zema akumulatora tehnoloģiju.
  • Skaņas un gaismas brīdinājumi – ja tiek konstatēti dūmi, Shelly Plus Smoke iedarbina skaņas signālu (>85 db) un gaismas brīdinājumu.
  • Viegla uzstādīšana – Shelly Plus Smoke ir bez vadiem un bez leņķa ierobežojumiem, tāpēc to ir ļoti viegli uzstādīt.
  • Tūlītēja paziņošana – neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties, Shelly Plus Smoke nekavējoties paziņos jums par jebkādām briesmām.
  • Smart Scenes – iestatiet pielāgotas ainas, apvienojot Shelly Plus Smoke ar citām Shelly ierīcēm.

Ja tiks konstatētas jebkādas briesmas, Shelly Plus Smoke nekavējoties reāllaikā informēs jūs un jūsu ģimeni un ļaus jums rīkoties neatkarīgi no tā, cik tālu atrodaties.

Dūmu vai ugunsgrēka gadījumā varat iestatīt gudras darbības savām Shelly ierīcēm, lai aizsargātu savu ģimeni un māju! Šīs ainas var pielāgot atbilstoši jūsu gaumei, un tās notiek precīzā secībā un laika intervālā.

Kad Shelly Plus Smoke konstatē trauksmes signālu, atskan skaļš trauksmes signāls, lai ikviens iekšpusē varētu to dzirdēt, un simulators atskaņo jūsu izvēlēto personalizēto notikuma ainu un informē jūs, izmantojot lietotni, neatkarīgi no tā, cik tālu esat no mājām.

Lai novērstu turpmākus bojājumus, Shelly Plus Smoke var aktivizēt citas jūsu Shelly ierīces, izmantojot ainas vai tīmekļa āķus, lai ātri atslēgtu strāvas padevi visām ierīcēm telpā, kurā ir izcēlies ugunsgrēks.

Izmantojot Shelly Motion2, varat saņemt tūlītēju brīdinājumu, ja telpā tiek konstatēta kustība. Turklāt, izmantojot tīmekļa āķus, tas var aktivizēt citas ierīces, piemēram, kameras, skaļruņus vai citas pievienotās ierīces, lai jūs varētu uzraudzīt no attāluma.

Ja jūsu mājās ir RGBW spuldzes, sloksnes vai signalizatori, Shelly Plus Smoke var likt tiem iesarkanot sarkanā krāsā un novirzīt tos uz tuvāko izeju ikvienam mājoklī. Vienlaikus visas durvis var atbloķēt, lai jūsu ģimene varētu ātri pamest māju.

“Shelly Plus” dūmu detektori var veikt tiešraides darbības ar citām ierīcēm jūsu lokālajā tīklā, nepieslēdzoties internetam vai Shelly Cloud. Uzticieties ātrai reaģēšanai un vietējiem notikumiem, lai jūsu mājoklis būtu drošībā.

Lejupielādēt lietotni Shelly Cloud. Reģistrējieties/pierakstieties savā kontā, lai sāktu savu ceļojumu no viedās mājas vai biroja. Pieejams iOS, Android un Huawei!

“Shelly” ierīces ir saderīgas ar Alexa, Google Home, Android un iOS. Izmantojot Voice Assistant, varat vadīt savas Shelly ierīces tikai ar balsi!

Atbalsta arī MQTT, SmartThings, HomeAssistant, REST, HomeSeer, Homey, Hubitat, ioBroker, SYMCAN, openHAB utt.

Tehniskās specifikācijas

Svars 100 g
Automatizācijas segments

Drošība, Sensori

Izmēri

86x86x31 ±0,5 mm

Darbības temperatūra

0 °C līdz 55 °C

Akumulatora darbības laiks

līdz 3 gadiem

Darbības attālums

30-50 metri

Dūmu sensors

Fotoelektriskais

Uzstādīšana

Griesti

CPU

ESP32

Bluetooth protokols

4.2

Sensori

Dūmu

Ražotājs

Shelly

Lietojumprogrammas

Amazon Alexa, Google Assistant, Google Home, Home Assistant, Homey, openHAB, Shelly Cloud

Komunikācija

Bluetooth, Wifi

Enerģijas avots

Baterija

Baterijas Tips

CR123A

Ķermenis

Plastikas

Krāsa

Balts