Shelly Bypass

5.80 

47 mums ir noliktavā

11 Cilvēki šobrīd skatās šo produktu!

Piegāde

Preču piegāde Latvijā 2-3 dienas. no 4.00 €
Preču piegāde Eiropā 3-5 dienas. no 6.00 €
Bezmaksas preču piegāde Eiropā no 500 €
Uzmanību! Piegādes datumi ir provizoriski, jo datumi tiek atjaunoti atkarībā no pasūtījuma iesniegšanas un apmaksas laika. Galīgais piegādes datums tiek norādīts pēc pasūtījuma pilnīgas apstiprināšanas.
Quantity Price Discount
4+ 5.68  2%

Informācija par produktu

Šellijas apvedceļš (Apvedceļš)

Kādam nolūkam un kāpēc man ir nepieciešams Šellijas apvedceļš?

Apvedceļš bez neitrālām iekārtām

“Shelly” apvedceļš netiek izmantots neitrālās instalācijās, kas ir saderīgas ar “Shelly 1L” un “Shelly Dimmer 2”, lai nodrošinātu zemas jaudas lietojumu pareizu darbību.

Nesen ieviestais
Shelly 1L
Shelly Home Automation klāstā, jūs, iespējams, esat pamanījuši piederumu, kas ir pieejams tieši ar Shelly 1L, tā saucamo Shelly Bypass. Mēs pārdodam Shelly Bypass veikalā kā atsevišķu produktu vai kā papildinājumu jebkurai Shelly 1L vai Shelly Dimmer 2 ierīcei, bet kas tie īsti ir un vai jums tie ir vajadzīgi?

Lielisks materiāls Shelly 1L un
Shelly Dimmer 2
ir tas, ka tie darbojas bez neitrālās līnijas. Tas ir lielisks jaunums mums Apvienotajā Karalistē, ja vēlaties pievienot “Shelly” ierīci aiz gaismas slēdža, kur parasti nav neitrālā vada.

Kas ir Šellijas apvedceļš?

Shelly” apvedceļš ir nepieciešams, ja ir neitrāls vads un ja enerģijas patēriņš ir mazāks par 20 vatiem. Ja gaismas slodze ir ļoti maza (parasti LED lampas), ir jāpievieno kāda veida slodze, tad ir nepieciešams apvedceļš!

Tā vietā, lai izslēgtu gaismu, Shelly 1L un Shelly Dimmer 2 apt umšo gaismu tik zemu, ka tā pārstāj spīdēt, atstājot ļoti nelielu strāvu, kas plūst caur Shelly ierīces ķēdi, lai tā turpinātu darboties pat tad, kad gaisma ir izslēgta.

Vai man ir nepieciešams Shelly apvedceļš

Lielākā daļa spuldžu Apvienotajā Karalistē ir mazākas par 20 vatiem.

Ja izmantojat Shelly 1L vai Shelly Dimmer 2 vietā, kur nav neitrālā vada (piemēram, aiz gaismas slēdža), un dzīvojat Apvienotajā Karalistē, iespējams, ka tā arī ir.

Kur nepieciešams instalēt Shelly Bypass

Ja apgaismojuma ķēdē Apvienotajā Karalistē tiek uzstādīts Shelly apvedceļš, Shelly apvedceļš ir jāpievieno starp izejas vadu, kas iet uz spuldzīti, un neitrāli, kas iet uz spuldzes otru pusi. Šādi savienot kabeli būs ļoti nedabiski. Daudziem cilvēkiem Apvienotajā Karalistē ir griestu rozetes vai lustras, kas nodrošina vietu Šellijas apvedceļam. Tie ir patiešām mazi, tikai 39 mm x 23 mm x 7 mm.

Vai man ir nepieciešams Shelly apvedceļš, ja man ir neitrāls vads?

Nē, jums ir nepieciešams tikai Šellija apvedceļš, ja nav neitrālā vada.

Ja jums ir neitrāls vads, varat apsvērt Shelly 1 vai Shelly 1PM, ja vien jums nav īpaši nepieciešama regulēšanas funkcija.

“Shelly Bypass” ir piemērots Shelly 1L, ja pretestības slodze ir mazāka par 20 W bez pievienotas neitrāles, vai Shelly Dimmer 2, ja slodze ir mazāka par 10 W bez pievienotas neitrāles.

Kā tas darbojas?

  • Lejupielādējiet lietotni Shelly Cloud savā viedtālrunī vai planšetdatorā
  • Savienojiet Shelly Bypass ar savu Wi-Fi maršrutētāju
  • Novietojiet ierīci, kur vien vēlaties
Saderīgs ar “Shelly 1L”, “Shelly DImmer 2”
Enerģijas avots 110-230 V ± 10%, 50/60 Hz.
IP kategorija IP20
Izmērs 39 mm x 23 mm x 7 mm

Tehniskās specifikācijas

Svars 50 g
Dimensions 65 × 65 × 28 mm
Automatizācijas segments

Pielikumi

Ražotājs

Shelly