Shelly Plus ADD-ON

17.88 

29 mums ir noliktavā

40 Cilvēki šobrīd skatās šo produktu!

Piegāde

Preču piegāde Latvijā 2-3 dienas. no 4.00 €
Preču piegāde Eiropā 3-5 dienas. no 6.00 €
Bezmaksas preču piegāde Eiropā no 500 €
Uzmanību! Piegādes datumi ir provizoriski, jo datumi tiek atjaunoti atkarībā no pasūtījuma iesniegšanas un apmaksas laika. Galīgais piegādes datums tiek norādīts pēc pasūtījuma pilnīgas apstiprināšanas.
Quantity Price Discount
4+ 17.52  2%

Informācija par produktu

SHELLY PLUS ADDON

Shelly Plus papildierīce ir galvaniski izolēta sensoru saskarne visiem Shelly Plus relejiem. Izmantojiet to temperatūras un mitruma mērīšanai, izmantojot 1 vadu spailes, vai pievienojiet dažādus analogos un digitālos sensorus, lai nodrošinātu sarežģītu automatizāciju un lielāku efektivitāti.

Augsta saderība
Shelly Plus piederums ir saderīgs ar lielāko daļu Arduino sensoru! Izmantojiet tā digitālās vai analogās ieejas, lai izmērītu vēlamos parametrus un izveidotu sarežģītas automatizācijas ainas, pamatojoties uz sensoru datiem.

Shelly Plus papildinājums

Neierobežotas lietošanas programmas

Garāžas durvju stāvoklis – varat savienot niedru slēdža sensoru ar Shelly Plus pievienojamo digitālo sensoru un uzraudzīt garāžas durvju stāvokli. Tādējādi jūs vienmēr zināsiet, vai tas ir atvērts vai aizvērts, kad esat prombūtnē, un varēsiet attiecīgi rīkoties.

Ūdens sildīšana – Izmantojot papildierīci Shelly Plus un divus sensorus DS18B20, varat viegli izmērīt precīzu akvārija temperatūru, kā arī telpas temperatūru. Pamatojoties uz šiem datiem, varat nodrošināt mājdzīvniekiem ērtu un veselīgu vidi. Lai pārliecinātos, ka ūdens līmenis vienmēr ir optimālā līmenī, pie piederuma var pieslēgt arī šķidruma līmeņa sensoru.

Kontrolējiet apgaismojumu, pamatojoties uz spilgtumu – kopā ar LDR (fotorezistoru), Shelly Plus piederums var aktivizēt Shelly Plus 2PM, lai atvērtu žalūzijas, ja telpā ir pārāk tumšs un joprojām ir dienas gaisma. Turklāt, ja apgaismojuma līmenis ir zems, Shelly Plus papildierīce var aktivizēt Shelly Plus 1, lai ieslēgtu apgaismojumu īstajā laikā.

Nojume, kas seko laikapstākļiem – āra motorizētās nojumes nodrošina patīkamu ēnu jūsu viesiem saulainās dienās. Taču spēcīgs, ārkārtējs vējš var tos neatgriezeniski sabojāt. Apvienojumā ar vēja sensoru, kas savienots ar Shelly Plus papildierīci, Shelly Plus 2PM var automātiski aizvērt ārējo markīzi, lai pasargātu to no vēja. Turklāt Shelly Plus papildaprīkojums ar lietus sensoru var aktivizēt Shelly Plus 2PM, lai atvērtu markīzi īstajā laikā un aizsargātu jūsu viesus.

Laistiet tikai tad, kad tas ir nepieciešams – skaista dārza kopšana nav viegls uzdevums, un laistīšanas sistēmas automatizācija var ietaupīt laiku un optimizēt izmaksas. Kopā ar augsnes mitruma sensoru Shelly Plus papildierīce var aktivizēt Shelly Plus 1, lai apūdeņošana notiktu tikai tad, kad tas ir nepieciešams, vienmēr izlaižot lietainas dienas.

Ar kustību vadāmi gaismekļi – Shelly Plus papildierīci var arī savienot ar PIR sensoru, lai izgaismotu telpas, kuras savās mājās izmantojat neregulāri. Tādējādi, kad ieejat telpā, gaisma būs ieslēgta tik ilgi, cik nepieciešams.

Atbalstītie sensori

  • Līdz 5 DS18B20
  • Viena DHT22
  • NTC rezistori ar nominālo pretestību 10 kΩ un β=4000 K
  • Fotorezistori
  • PIR sensori
  • Augsnes mitruma sensori
  • Ultraskaņas tuvuma sensori
  • Kapacitatīvie šķidruma līmeņa sensori
  • Skaņas detektori
  • Citi analogie sensori 0 līdz 10 V izejas spriegums

Shelly Plus papildinājumsShelly Plus papildinājumsShelly Plus papildinājumsShelly Plus papildinājumsShelly Plus papildinājumsShelly Plus papildinājums

Tehniskās specifikācijas

Svars 105 g
Automatizācijas segments

Pielikumi

Barošanas spriegums DC

3,3 V (no "shelly plus" ierīces)

Elektroenerģijas izmaksas

< 0,5 W (bez sensora)

VCC max

10 mA

VREF OUT max

1 mA

Izmēri

37x42x15 ±0,5 mm

"Shelly Plus" papildinājuma iespējotās ierīces

Shelly Plus 1/1PM, Shelly Plus 2PM, Shelly Plus i4/i4DC

Temperatūras nolasīšana

Atkarībā no DS18B20 vai DHT22 sensora.

Digitālā ievade

-15 V līdz 0,5 V (True) / 2,5 V līdz 15 V (False)

Analogās ieejas/voltmetra precizitāte

5%

Ražotājs

Shelly

Krāsa

Melns